Mury systemowe to idealne rozwiązanie zarówno jako element ozdobny jak i jako element ogrodzenia. Idealnie sprawdzają się przy umacnianiu niewielkich skarp zapobiegając osuwaniu się ziemi.

Mury systemowe Mrągowo i okolice

Jesteśmy firmą skoncentrowaną na w szeroko pojętych usługach brukarskich. Naszą specjalnością jest budowa murów systemowych w Mrągowie i okolicach. Oferujemy kompleksowe usługi - począwszy od przygotowania planu, utwardzenia powierzchni, aż po doradztwo przy wyborze odpowiedniego muru jak i samej realizacji.

W ciągu ostatnich kilku lat zdobyliśmy silną pozycję na lokalnym rynku. Zaufanie naszych klientów przedłożyło się na setki realizacji zarówno tych mniejszych jak i dużych oraz pracochłonnych.

Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji budowy wszelkiego rodzaju murów systemowych (lusamur).

Mury systemowe stosowane są zazwyczaj jako wzmocnienie skarp i osuwisk przy nachylonym terenie. Ich specjalna konstrukcja oraz łatwość montażu stanowią alternatywę do ścian i murów betonowych. Wiele dostępnych modeli i wzorów pozwala dobrać odpowiedni mur do otoczenia i naszych potrzeb. Zastosowanie specjalnych wzmocnień pozwala zabezpieczyć każdy rodzaj gruntu przed osuwaniem się bądź wypłukiwaniem przez deszcze.

Elegancki wygląd pozwala stosować je zarówno przy drogach, parkingach jak również w zaciszu domowego ogródka. Mury systemowe to tak że idealne rozwiązanie przy budowie płotów i ogrodzeń.

Przy budowie i planowaniu dbamy o każdy szczegóły jak i jakość wykonania. Począwszy od pomiarów, poprzez odpowiednie przygotowanie podłoża, aż po budowę muru – każdy etap jest monitorowany i sprawdzany.

Mury systemowe (lusamur) Mrągowo i okolice.
Najlepsze zastosowanie przy:

 Wzmacnianie skarp

Element ogrodzenia

 Mur ozdobny

Zapobieganie osuwiskom

 Odgradzanie terenu

Element ozdobny ogrodu, domu