Zajmujemy się drenażem i odwodnieniem terenu. Jeżeli teren, na którym chcą Państwo ułożyć nawierzchnię twardą – np. kostkę brukową jest zbyt grząski i podmokły zajmiemy się przygotowaniem podłoża tak aby nie stanowiło to problemu przy pracach, oraz w codziennym użytkowaniu.

Drenaż i odwadnianie terenu Mrągowo i okolice

Podmokły, bądź namoknięty teren jest jednym z większych problemów przy układaniu kostki brukowej, oraz innych pracach budowlanych. Powodem może być położenie gruntu, wysoki poziom wód gruntowych, warstwa ziemi która źle przepuszcza wodę, bądź glina która blokuje ją całkowicie. Nadmiar wody to spory problem w codziennym użytkowaniu danego terenu. Może powodować zalewanie piwnic, zawilgocenie fundamentów domu a w konsekwencji rozwijającą się pleśń.

Istnieje kilka metod drenażu i odwadniania terenu – oferujemy kompleksowe usługi z tym związane.

Przygotowujemy plan działania oraz wstępny kosztorys. W zależności od danego przypadku potrzebny będzie żwir, sprzęt ciężki oraz rury drenarskie. W niektórych przypadkach wystarczy natomiast zastosowanie odwodnienia liniowego oraz studzienek drenarskich.

Posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę dzięki której jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami. Dbamy o każdy szczegóły jak i jakość wykonania.