PROFESJONALNE USŁUGI BRUKARSKIE 

Budujemy drogi, parkingi, chodniki i place z kostki brukowej i kamienia.

Brukarstwo Mazury

Jesteśmy firmą skoncentrowaną na w szeroko pojętych usługach brukarskich. Naszą specjalnością jest układanie kostki brukowej. Oferujemy kompleksowe usługi brukarskie takie jak budowa dróg z kostki brukowej i kamienia, placów, parkingów, chodników, elementów ozdobnych oraz wszelkiego rodzaju nawierzchni które wymagają pokrycia kostką brukową.

W ciągu ostatnich kilku lat zdobyliśmy silną pozycję na lokalnym rynku. Zaufanie naszych klientów przedłożyło się na setki realizacji zarówno tych mniejszych jak i dużych oraz pracochłonnych.

Posiadamy olbrzymią wiedzę w dziedzinie brukarstwa którą wykorzystujemy na co dzień przy każdej naszej realizacji. Dzięki temu mogą mieć państwo pewność, iż wykonane przez prace w zakresie układania kostki brukowej będą spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta to tak że inne prace budowlane związane z brukarstwem. Oferujemy Państwu zarówno układanie kostki brukowej jak również kamieni. Zajmujemy się drenażem i odwadnianiem terenu pod twardą nawierzchnię. Wykonujemy wszelkiego rodzaju mury systemowe (lusamur).

Skontaktuj się z nami i  umów na darmowy pomiar i wycenę

Kostka brukowa Mrągowo

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dokładnie analizując jego potrzeby i uwagi. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie układania kostki brukowej podpowiadając i doradzając najlepsze rozwiązania.

Zajmujemy się tak że drenażem i odwodnieniem terenu. Jeżeli teren, na którym chcą Państwo ułożyć nawierzchnię twardą – np. kostkę brukową jest zbyt grząski i podmokły zajmiemy się przygotowaniem podłoża tak aby nie stanowiło to problemu przy pracach, oraz w codziennym użytkowaniu.

Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji budowy wszelkiego rodzaju murów systemowych (lusamur). Bloczki typu lusamur to idealne rozwiązanie przy wolnostojących murkach – zarówno ozdobnych jak i jako elementów ogrodzenia. Idealnie sprawdzają się przy umacnianiu niewielkich skarp zapobiegając osuwaniu się ziemi bądź jako element ozdobny w ogrodzi.

Dbamy o każdy szczegóły jak i jakość wykonania. Począwszy od pomiarów, poprzez odpowiednie przygotowanie podłoża, aż po ułożenie kostki brukowej – każdy etap jest monitorowany i sprawdzany dla tego nasze realizacje objęte są 2 letnią gwarancją.